Partneři

 • JAVORNÍK NA ŠUMAVĚ (JRS)

  Organizátor, jehož posláním je rozvoj turistického ruchu v oblasti Javorník na Šumavě a okolí. Provozovatel webu www.javorniksumava.cz

 • TĚLOVÝCHOVNÝ SPOLEK JAVORNÍK

  Spolupořadatel a místní tělovýchovná jednota.

 • FRBIKES

  Českobudějovický bikeshop a autorizovaný prodejce značky GIANT. Majitelé jsou rovněž jihočeské "legendy" sjezdového a freeridového ježdění a kteří mimojiné stojí i za návrhem Lipenského bikeparku či pumptracků v ČB a okolí.

 • BIKEFACTORY

  Největší prodejna kol a cyklopříslušenství ve Strakonicích, mj. prodejce značek Cannondale a Giant.

 • BIKEXSKI

  Sušický bikeshop prodávající mimojiné špičková kola značky Scott a originální funkční oblečení značky Maloja. Majitel je zároveň pořadatel partnerského enduro závodu EnduroXrace Sušice.

 • COMPOTECH

  CompoTech založili před deseti lety Ondřej Uher a Vítek Šprdlík, kteří dnes působí ve funkcích ředitele výzkumu a vývoje a technického ředitele.
  Společnost zakládali se zkušeností s teoretickými a praktickými aspekty navrhování a výroby kompozitních materiálů a s přesvědčením, že pečlivý a důkladný výzkum, analýza a aplikace poznatku na výrobní podmínky muže vést ke zdokonalení tradiční metody navíjení vláken.
  Filosofie spojující silný výzkum a vývoj s bohatými zkušenostmi z praxe stála za rozvojem firmy v uplynulých deseti letech a svou úlohu si uchová i do budoucna.

 • ČEMBA

  Nezisková organizace, která sdružuje vyznavače jízdy na horských kolech všech výkonostních skupin a disciplín.

 • CYKLOŠVEC

  Firma CYKLOŠVEC vznikla v r.1991 jako maloobchod a velkoobchod s jízdními koly ve Vlašimi, a pak následně i v Písku. Zakladatel Karel Švec a jeho bratr Libor Švec závodili na kole, a tak poznali dobře cyklistický sortiment. Dnes je firma jedním z významných dovozců cyklistického sortimentu do České republiky.

 • Dajsport

  Firma Dajsport zabývá prodejem sportovního vybavení. Nabízíme široký sortiment sportovního vybavení, od jízdních kol, elektrokol přes běžecké boty, inline brusle až po běžecké a sjezdové lyže.

 • Apache

  Apache na sebe poprvé významněji upozornil v roce 2003, když světu představil juniorského Mistra světa Jaroslava Kulhavého. V sedmi letech své existence se již zavedená značka Apache pustila do vývoje elektrokol, jimž v té době věřil málokdo. Dnes Apache patří mezi největší výrobce ve střední Evropě a stal se prakticky synonymem pro slovo elektrokolo.

 • VELO

  Časopis Velo je tím pravým čtením pro všechny zapálené fanynky a fanoušky silniční i horské cyklistiky. Na více než 150ti stránkách měsíčníku od vydavatelství Vpress najdete pestrý výběr toho nejzajímavějšího, co se za poslední měsíc na scéně silniční a MTB cyklistiky událo. Kromě zajímavých článků se můžete těšit i na velkou porci atraktivních fotek, včetně těch nejžhavějších přímo z akcí které redakce spolupořádá.